Przeprowadzki

Przenosisz się do Finlandii? A możesz przeprowadzka do Helsinek czy Tampere czeka Twoją firmę? Bez względu na skalę oraz na to, czy interesują Cię przeprowadzki Finlandia – Polska czy Finlandia – Polska, powierz te usługi w ręce ekspertów z naszej firmy. Doświadczenie, profesjonalizm oraz nowoczesne podejście do przeprowadzek sprawiają, że firma Jupiter jest dla Ciebie najlepszym partnerem.

Przeprowadzki do Finlandii – wybierz najlepszych

Nasza firma powstała z myślą o wymagających Klientach. Rozumiemy, że przeprowadzka do Finlandii czy każda inna przeprowadzka międzynarodowa jest niemałym wyzwaniem. By mu podołać, potrzebujesz doświadczonego partnera, który kompleksowo zadba o wszystkie aspekty przeprowadzki z Finlandii i do Finlandii. Pozwól się nam tym zająć.

Nasze usługi realizujemy na terenie całej Finlandii, oferując m.in. przeprowadzki do: Helsinek, Tampere, Kuopio, Espoo, Vantaa, Oulu, Turku, czy Lahti z Krakowa, Warszawy, Gdańska i innych miast w Polsce. Jednym słowem – bez względu na to, jak dużą i z jakiego miejsca przeprowadzkę chcesz nam powierzyć – my zrealizujemy Twoje zlecenie tak, że będziesz zadowolony.

Profesjonalne przeprowadzki Finlandia – Polska i Polska – Finlandia

Kluczowa jest dla nas kompleksowość oferowanych usług przeprowadzkowych. Oznacza to, że zapewnimy Ci wsparcie na każdym etapie przeprowadzki z Helsinek czy Tampere, zajmując się m.in.:

  • zapakowaniem towarów, które mają zostać przewiezione – dysponujemy m.in. odpowiednią folią, kartonami i tym podobnymi elementami,
  • zabezpieczeniem mienia w pojeździe transportowym – każde nasze auto jest wyposażone w specjalistyczne maty, pasy , łańcuchy i inny sprzęt, który pozwoli uniknąć uszkodzenia towarów podczas transportu,
  • doradztwem przy kwestiach technicznych i formalnościach związanych z przeprowadzką do Finlandii,
  • sprawnym transportem z i do dowolnego miejsca na mapie Polski i Finlandii,
  • rozpakowaniem towarów na miejscu oraz wykonaniem ewentualnych usług montażowych typu złożenie mebli, instalacja sprzętu elektrycznego.

A wszystko to szybko, profesjonalnie, z ubezpieczeniem OC na transportowane towary i w dobrej cenie – naszej ofercie z całą pewnością możesz zaufać!

Poznaj szczegóły dotyczące oferty, kontaktując się z nami.