Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
Postaramy się pomóc.


Skontaktuj się z nami»

Proponujemy Ci kompleksowe usługi transportowe na trasie Finlandia – Polska, Polska – Finlandia, a także na terenie Finlandii. Nowoczesne pojazdy ciężarowe, doświadczona ekipa oraz kompleksowa obsługa bez względu na typ ładunku pozwalają nam podjąć się realizacji nawet najbardziej wymagającego zlecenia. Skorzystaj z naszych usług!

Usługi transportowe: z Finlandii do Polski i z Polski do Finlandii

Działamy na terenie całej Polski oraz całej Finlandii. Oznacza to, że możesz zlecić nam np. transport do: Helsinek, Kuopio, Tampere, Turku czy Lahti oraz mniejszych miejscowości na terenie tego kraju skandynawskiego. Nasze samochody, wyposażone w profesjonalny system nawigacji GPS dotrą w każde miejsce w wyznaczonym terminie, jednocześnie troszcząc się o pełne bezpieczeństwo przewożonych towarów.

Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów transportowych – począwszy od tych dostosowanych do przewozu niewielkich ładunków aż po takie o pojemności 120 m3. Bez względu na to, co chcesz przewieźć – nasi specjaliści dopasują auto tak, aby transport do Finlandii i z Finlandii odbył się niezawodnie i bezpiecznie.

Transport Finlandia – bezpieczeństwo przede wszystkim

Bezpieczeństwo przewożonych towarów jest dla nas priorytetem. Wiemy, że to nasza odpowiedzialność. Dlatego troszczymy się o dobre zabezpieczenie mienia przed zapakowaniem do pojazdów, a także o ich odpowiednią stabilizację w ciężarówce. Posiadamy specjalistyczne maty, pasy oraz łańcuchy, które zapobiegają przemieszczaniu się paczek w trakcie jazdy. Dodatkowo, posiadamy ubezpieczenie OC na przewożone towary – z nami więc nie ryzykujesz zniszczenia mienia w czasie transportu do Finlandii.

Sprawnie i za rozsądną stawkę

Rozumiemy, że w transporcie liczy się czas. Dlatego przewozy towarów do Finlandii realizujemy w najkrótszym możliwym terminie, jednocześnie troszcząc się o optymalizację kosztów oraz bezpieczny przewóz wszystkiego, co powierzysz w nasze ręce.

Oferujemy transport do Finlandii oraz z Finlandii, gdy chodzi o: meble, worki z odzieżą, palety z towarami wszelkiego typu, a także mienie o wysokiej wartości czy sprzęt i akcesoria ponadgabarytowe. Pracujemy zarówno dla Klientów indywidualnych jak i biznesowych.

Poznaj bliżej nasze możliwości – skontaktuj się, by uzyskać szczegóły!