Szukasz specjalistów w branży przewozów nienormatywnych? Potrzebujesz firmy, który zorganizuje transport gabarytów z Finlandii lub do tego skandynawskiego kraju? Jeśli tak, możesz liczyć na firmę Jupiter.

Działamy w branży transportowej od wielu lat. Posiadamy odpowiednie zaplecze i sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę. Kompleksowo podejdziemy do każdego zlecenia. Zorganizujemy transport wielkogabarytowy od planowania, przez załadunek i bezpieczny przewóz, po rozładunek i ustawienie w miejscu docelowym.

Jeśli chcesz przewieźć do Finlandii ładunki o dużych rozmiarach lub ciężarze, zgłoś się do nas z zapytaniem o wycenę usługi. Przedstawimy ci naszą ofertę. Transport niskopodwoziowy to nasza specjalność!

Transport gabarytowy – profesjonalizm i bezpieczeństwo

Przygotowanie transportu nienormatywnego to zawsze duże wyzwanie organizacyjne. Transport gabarytowy jest obwarowany wieloma przepisami. Wymaga dobrego i szczegółowego planowania, a każda pomyłka może oznaczać dodatkowe koszty, poważne opóźnienia i inne kłopoty logistyczne. Bez specjalistycznego sprzętu oraz odpowiednio przygotowanej ekipy nie sposób go przeprowadzić. Dla firmy Jupiter nie będzie to jednak problemem.

Nasze przedsiębiorstwo oferuje profesjonalne usługi transportu nienormatywnego. Przewozimy ładunki specjalne różnego rodzaju – maszyny, samochody, sprzęt budowlany, silosy, domki holenderskie, etc. Transport niskopodwoziowy realizujemy terminowo i w atrakcyjnej cenie, na dogodnych dla klienta warunkach. Do zleceń podchodzimy profesjonalnie, dbając o poprawność dokumentacji, fachowe opracowanie trasy przejazdu i samego transportu, a także bezpieczeństwo ładunku. Podejmując współpracę z naszą firmą, możesz liczyć na pilotaż, a także fachowe doradztwo na każdym etapie organizacji przewozu.

Ofertę Jupiter kierujemy do każdego klienta, który pragnie zlecić transport ponadgabarytowy do Finlandii lub z Finlandii. Obsługujemy zarówno firmy, duże przedsiębiorstwa i instytucje, jak i osoby prywatne. Pragniemy dostarczać naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Stale rozwijamy firmę, inwestując w sprzęt i wysoko wykwalifikowanych pracowników, by sprostać każdemu wyzwaniu.

Międzynarodowy transport niskopodwoziowy do Finlandii i innych krajów

Jupiter jest firmą, która organizuje transport wielkogabarytowy do każdego miejsca w Finlandii. Sprowadzamy również ładunki nienormatywne z tego kraju do Polski. Zasięgiem obejmujemy wszystkie regiony i miasta w obu państwach, np. Helsinki, Turku, Rovaniemi, Lahti, Tampere, Espoo, Kajaani, Rauma, Mikkeli, Kokkola, a także Warszawa, Wrocław, Kielce, Lublin, Radom, Katowice, Grudziądz, Gorzów Wielkopolski, etc.

Przewozimy ładunki o różnym charakterze. Nie ma dla nas znaczenia, czy transportujemy maszyny budowlane, czy łodzie lub jachty. Niezależnie od tego, jaka jest długość, szerokość, wysokość lub waga ładunku, zachęcamy do sprawdzenia naszych usług. Oferujemy m.in. transport maszyn budowlanych i przemysłowych, transport maszyn rolniczych, transport samochodów, transport łodzi i jachtów.

Transport maszyn budowlanych

Zgłoś się do firmy Jupiter, jeśli chcesz by twoje koparki, kruszarki, kafary, walce i inne maszyny na czas dotarły na plac budowy lub miejsce robót drogowych. Przewieziemy również elementy konstrukcyjne, konstrukcje stalowe, materiały budowlane i wszelkie inne ładunki niezbędne na placu budowy. Oferujemy także transport maszyn przemysłowych. Pomożemy ci w relokacji fabryki czy zakładu do Finlandii lub  tego kraju.

Transport samochodów

Transport niskopodwoziowy samochodów to kolejny element oferty Jupiter na przewozy nienormatywne do Finlandii. Nasze usługi obejmują zarówno transport samochodów osobowych, jak i transport ciągników siodłowych oraz transport samochodów ciężarowych. Przewieziemy także inne ponadgabarytowe pojazdy, np. transportery opancerzone, czołgi, wózki i wózki widłowe, itp.

Transport łodzi i jachtów

Obsługujemy również klientów, którym potrzebny jest transport łodzi i jachtów. Posiadamy sprzęt niezbędny do przewozu tego rodzaju obiektów. Pomożemy w organizacji tego rodzaju transportów oraz bezpiecznie dostarczymy jednostkę pływającą drogą lądową, nawet na duże odległości.

Transport maszyn rolniczych

Możesz także liczyć na naszą firmę, jeśli potrzebny ci jest przewóz maszyn rolniczych wszelkiego rodzaju. Kompleksowo zorganizujemy transport maszyn rolniczych i urządzeń, które są przydatne w pracy przy uprawie i hodowli takich jak na przykład młocarnie, kombajny, ciągniki, przyczepy rolnicze, agregaty uprawowe, glebogryzarki, kosiarki, opryskiwacze, siewniki, wertykulatory, itp.

Inne usługi transportu wielkogabarytowego

Przetransportujemy też inne ładunki ponadgabarytowe, jak chociażby silosy, maszyny leśne, domki holenderskie. Zachęcamy do kontaktu i zgłaszania próśb o wycenę.

Pragniemy podkreślić, że Finlandia nie jest jedynym krajem, do którego możemy zorganizować transport ponadnormatywny. Zasięgiem obejmujemy także inne europejskie państwa jak choćby Norwegia, Włochy, Niemcy, Wielka Brytania czy Hiszpania.

Transport ponadnormatywny – cennik usług Jupiter

Cennik usług Jupiter na transport ponadgabarytowy do Finlandii lub z tego kraju jest ustalany indywidualnie. Cena przewozu jest uzależniona od wielu czynników, a w szczególności od odległości oraz rodzaju transportowanego ładunku. Dbamy jednak o to, by nasze usługi były jak najtańsze przy zachowaniu możliwie jak najwyższego standardu obsługi. Tam, gdzie w grę wchodzi bezpieczeństwo ładunku i zgodność z przepisami, nie pozwalamy sobie na kompromisy. To gwarancja usług na odpowiednio wysokim poziomie.

Z firmą Jupiter przewieziesz swój ładunek nienormatywny szybko, sprawnie i profesjonalnie. Nie jest dla nas problemem opracowanie optymalnej trasy przejazdu. To nie kłopot, gdy potrzebny jest pilot transportu ponadgabarytowego. Nasz klient może liczyć na bezpieczny załadunek, transport i rozładunek. Jeśli chcesz zlecić transport nienormatywny i Helsinki lub inne miasto w Finlandii są twoim celem, zgłoś się do firmy Jupiter. Poproś o wycenę i określ swoje oczekiwania, a przedstawimy ci dogodne warunki współpracy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych naszymi usługami.