Naantali jest niewielkim miastem położonym w południowo – zachodniej Finlandii. Większość terytorium znajduje się na wyspach, gdzie są pola i lasy. Mieszka tutaj ok. 20 tysięcy osób.
Miasto oddalone jest od Turku o 14 kilometrów. Ma charakter uzdrowiskowy i wybitnie turystyczny. Jest to popularne miejsce wypoczynku dla mieszkańców Turku i nie tylko. (W latach międzywojennych miał tu letnią siedzibę prezydent Rzeczypospolitej).Tu znajduje się największe w kraju uzdrowisko – Naantali SPA Hotel. Ciekawostką turystyczną na wyspie Kalio jest park rozrywki – Świat Muminków.

Naantali jest jednym z najstarszych miast Finlandii. Powstało w XV wieku, gdy wybudowano tu klasztor. Wkrótce stało się ważnym ośrodkiem handlowym, a także celem pielgrzymek religijnych. W XVIII wieku miasto podupadło, a powstałe sto lat później uzdrowisko przyczyniło się do jego ponownego rozwoju. Obecnie znajduje się tu rafineria ropy naftowej i elektrownia. Mieszkańcy mogą się poszczycić najwyższymi dochodami w kraju.

Polakom, których przyciągnęła do Naantali perspektywa zatrudnienia i wysokich zarobków, oferujemy usługi przeprowadzkowe. Naszą specjalnością jest międzynarodowy transport, przewozimy mienie prywatne i firmowe.